ZÁPAS
17.07.22 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Izabela Heinzova | 6-1, 6-0 | W60 Olomouc | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aneta Laboutkova | Izabela Heinzova | |
1. podání % | 24/43 (56%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 6/28 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/36 (75%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkem | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvojchyby | 7 | 9 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Izabela Heinzova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Izabela Heinzova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Izabela Heinzova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Izabela Heinzova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Izabela Heinzova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Izabela Heinzova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Izabela Heinzova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
11.12.02, 21 Let
11.12.02, 21 Let
Aneta Laboutkova vs. Izabela Heinzova - Vzájemné zápasy
17.07.22 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Izabela Heinzova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W60 Olomouc | antuka |
Aneta Laboutkova form & Izabela Heinzova form
Aneta Laboutkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Izabela Heinzova - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ju-Yun Jeng | Ju-Yun Jeng - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ju-Yun Jeng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Vanesa Sulcova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Karin Persson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 9-11 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 2-6, 4-6 | detail zápasu |