ZÁPAS
14.09.21 | kvalifik. | Aneta Kladivova | Funa Kozaki | 6-2, 6-1 | W25 Jablonec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aneta Kladivova | Funa Kozaki | |
1. podání % | 38/61 (62%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/38 (68%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/23 (61%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/39 (51%) | 21/61 (34%) |
Vyhrané body celkem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aneta Kladivova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Kladivova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Funa Kozaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aneta Kladivova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Funa Kozaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aneta Kladivova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Aneta Kladivova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Kladivova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Funa Kozaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Aneta Kladivova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aneta Kladivova vs. Funa Kozaki - Vzájemné zápasy
14.09.21 | kvalifik. | Aneta Kladivova | Funa Kozaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Jablonec | antuka |
06.09.21 | 2. kolo kval. | Aneta Kladivova | Funa Kozaki | 7-62, 7-64 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Aneta Kladivova form & Funa Kozaki form
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |
Funa Kozaki - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Karen Tsutsumi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayane Tosaka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Mio Mushika | 5-7, 7-5, 2-3, Mio Mushika - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Aely Arai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 0-2, - Funa Kozaki - skreč | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yu Chin Tsai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Kubo | 6-4, 6-2 | detail zápasu |