ZÁPAS
11.09.19 | 1. kolo | Aneta Kladivova | Anastasia Petrova | 6-2, 6-4 | W15 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aneta Kladivova | Anastasia Petrova | |
1. podání % | 34/58 (59%) | 40/58 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/34 (68%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/24 (38%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 33/58 (57%) | 26/58 (45%) |
Vyhrané body celkem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anastasia Petrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Kladivova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Anastasia Petrova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Anastasia Petrova | |
0-0 | ||
Aneta Kladivova | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Anastasia Petrova | |
0-0, 0-15 | ||
Aneta Kladivova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Petrova | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aneta Kladivova | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Anastasia Petrova | |
0-0, 30-15 | ||
Aneta Kladivova | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Anastasia Petrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Aneta Kladivova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Anastasia Petrova | |
0-0 | ||
Aneta Kladivova | 4-3 | |
5-3 | Anastasia Petrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aneta Kladivova | 5-4 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Aneta Kladivova | 6-4 | |
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
05.06.02, 21 Let
05.06.02, 21 Let
Aneta Kladivova vs. Anastasia Petrova - Vzájemné zápasy
23.09.19 | 2. kolo kval. | Aneta Kladivova | Anastasia Petrova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Kaposvar | antuka |
11.09.19 | 1. kolo | Aneta Kladivova | Anastasia Petrova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Szekesfehervar | antuka |
Aneta Kladivova form & Anastasia Petrova form
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |
Anastasia Petrova - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Jovana Babic | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
08.09.18 semifinále | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Laura Radakovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |