ZÁPAS
02.04.21 | 2. kolo | Ane Mintegi Del Olmo | Shavit Kimchi | 7-63, 3-6, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ane Mintegi Del Olmo | Shavit Kimchi | |
1. podání % | 64/89 (72%) | 75/120 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/64 (63%) | 42/75 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/25 (36%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 59/120 (49%) | 40/89 (45%) |
Vyhrané body celkem | 108/209 (52%) | 101/209 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ane Mintegi Del Olmo vs. Shavit Kimchi - Vzájemné zápasy
02.04.21 | 2. kolo | Ane Mintegi Del Olmo | Shavit Kimchi | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ane Mintegi Del Olmo form & Shavit Kimchi form
Ane Mintegi Del Olmo - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.22 3. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Shavit Kimchi - poslední zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - skreč | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.07.22 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |