ZÁPAS
03.03.20 | 1. kolo | Andreea Prisacariu | Tea Jandric | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Andreea Prisacariu | Tea Jandric | |
1. podání % | 23/36 (64%) | 35/48 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/13 (77%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/48 (60%) | 7/36 (19%) |
Vyhrané body celkem | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andreea Prisacariu | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Andreea Prisacariu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-15 | ||
Andreea Prisacariu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
08.10.96, 27 Let
08.10.96, 27 Let
Andreea Prisacariu vs. Tea Jandric - Vzájemné zápasy
03.03.20 | 1. kolo | Andreea Prisacariu | Tea Jandric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Andreea Prisacariu form & Tea Jandric form
Andreea Prisacariu - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-70 | detail zápasu |
Tea Jandric - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.14 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Monique Belovukovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu |