ZÁPAS
19.03.23 | 1. kolo kval. | Andreea Prisacariu | Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-4, 10-3 | W25 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Prisacariu vs. Eleni Kordolaimi - Vzájemné zápasy
19.03.23 | 1. kolo kval. | Andreea Prisacariu | Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | W25 Palmanova | antuka |
Andreea Prisacariu form & Eleni Kordolaimi form
Andreea Prisacariu - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Eleni Kordolaimi - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |