ZÁPAS
02.09.19 | 1. kolo kval. | Andreea Ghitescu | Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | W60 Montreux | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andreea Ghitescu | Mariya Kostyuk | |
1. podání % | 23/41 (56%) | 26/38 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/38 (71%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkem | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andreea Ghitescu | 3-0 | |
0-0, 15-15 | ||
5-0 | Mariya Kostyuk | |
0-0 | ||
Andreea Ghitescu | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Andreea Ghitescu | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Ghitescu | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Andreea Ghitescu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
4-1 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Andreea Ghitescu | 6-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.03.96, 28 Let
11.03.96, 28 Let
Andreea Ghitescu vs. Mariya Kostyuk - Vzájemné zápasy
02.09.19 | 1. kolo kval. | Andreea Ghitescu | Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W60 Montreux | antuka |
Andreea Ghitescu form & Mariya Kostyuk form
Andreea Ghitescu - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.11.19 semifinále | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Mariya Kostyuk - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-78, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | def. | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eva Alvarez Sande | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
18.07.21 kvalifik. | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 0-6 | detail zápasu |