ZÁPAS
23.08.21 | 2. kolo kval. | Andrea Gamiz | Eszter Meri | 6-4, 6-3 | W60 Prerov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Gamiz | Eszter Meri | |
1. podání % | 45/51 (88%) | 36/51 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/45 (73%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/6 (67%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/51 (43%) | 14/51 (27%) |
Vyhrané body celkem | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Gamiz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Gamiz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Gamiz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Gamiz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Gamiz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Gamiz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Gamiz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrea Gamiz vs. Eszter Meri - Vzájemné zápasy
23.08.21 | 2. kolo kval. | Andrea Gamiz | Eszter Meri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W60 Prerov | antuka |
Andrea Gamiz form & Eszter Meri form
Andrea Gamiz - poslední zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 | vs. Valentina Ponce Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Eszter Meri - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 7-63, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - skreč | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu |