ZÁPAS
23.03.22 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Berta Bonardi | 6-1, 6-1 | W25 Medellin | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Gamiz | Berta Bonardi | |
1. podání % | 30/37 (81%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/30 (83%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/7 (57%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 23/37 (62%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkem | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Gamiz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrea Gamiz vs. Berta Bonardi - Vzájemné zápasy
23.03.22 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Berta Bonardi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Medellin | antuka |
Andrea Gamiz form & Berta Bonardi form
Andrea Gamiz - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Berta Bonardi - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - skreč | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 3-6 | detail zápasu |