ZÁPAS
14.06.21 | 2. kolo kval. | Andre Lukosiute | Nika Zupancic | 6-4, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
24.09.99, 24 Let
24.09.99, 24 Let
Andre Lukosiute vs. Nika Zupancic - Vzájemné zápasy
14.06.21 | 2. kolo kval. | Andre Lukosiute | Nika Zupancic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Andre Lukosiute form & Nika Zupancic form
Andre Lukosiute - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Nika Zupancic - poslední zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ema Mulalic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |