ZÁPAS
15.03.23 | 1. kolo | Andre Lukosiute | Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Andre Lukosiute | Ayline Esina Samardzic | |
1. podání % | 31/47 (66%) | 34/67 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 9/33 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/67 (58%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 69/114 (61%) | 45/114 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 10 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andre Lukosiute | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andre Lukosiute | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andre Lukosiute | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andre Lukosiute | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andre Lukosiute | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andre Lukosiute | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ayline Esina Samardzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andre Lukosiute | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
10.11.02, 21 Let
10.11.02, 21 Let
Andre Lukosiute vs. Ayline Esina Samardzic - Vzájemné zápasy
15.03.23 | 1. kolo | Andre Lukosiute | Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Andre Lukosiute form & Ayline Esina Samardzic form
Andre Lukosiute - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Ayline Esina Samardzic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | detail zápasu |