ZÁPAS
24.05.21 | kvalifik. | Andjela Jocovic | Martina Husarova | 6-2, 6-2 | W15 Sibenik | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andjela Jocovic | Martina Husarova | |
1. podání % | 22/44 (50%) | 39/57 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/22 (68%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané body celkem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
11.01.01, 23 Let
11.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
18.05.96, 27 Let
18.05.96, 27 Let
Andjela Jocovic vs. Martina Husarova - Vzájemné zápasy
24.05.21 | kvalifik. | Andjela Jocovic | Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Sibenik | antuka |
Andjela Jocovic form & Martina Husarova form
Andjela Jocovic - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Martina Husarova - poslední zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Yochana Benchetrit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Ema Mulalic | 6-1, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Kopecka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.15 kvalifik. | vs. Marcella Cucca | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Marcella Cucca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Pavla Kovacova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.15 kvalifik. | vs. Petra Melounova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Eliska Kleisnerova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.15 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Hana Kovacova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Koper - antuka | ||||
24.08.15 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 7-62, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Gabriela Zbrankova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Joanna Skrzypczynska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.15 kvalifik. | vs. Teresa Malikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Georgina Fedosenkova | 2-6, 7-5, 3-0, Georgina Fedosenkova - skreč | detail zápasu | |
08.06.15 kvalifik. | vs. Klara Skopac | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
09.02.15 2. kolo kval. | vs. Kristina Lagoda | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
22.09.14 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Ivana Horvat | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu |