ZÁPAS
29.09.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Zaparyniuk | Mariia Hlahola | 6-4, 3-6, 13-11 | W15 Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
27.12.01, 22 Let
27.12.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
21.09.04, 19 Let
21.09.04, 19 Let
Anastasiya Zaparyniuk vs. Mariia Hlahola - Vzájemné zápasy
29.09.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Zaparyniuk | Mariia Hlahola | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | W15 Chornomorsk | antuka |
Anastasiya Zaparyniuk form & Mariia Hlahola form
Anastasiya Zaparyniuk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Mariia Hlahola - poslední zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Komar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Levkovska | Anastasiia Levkovska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zholdakova | 7-5, 6-4 | detail zápasu |