ZÁPAS
26.10.21 | kvalifik. | Anastasiya Soboleva | Vladlena Bokova | 6-0, 6-1 | W25 Karaganda | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasiya Soboleva | Vladlena Bokova | |
1. podání % | 17/28 (61%) | 26/41 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/17 (94%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/11 (73%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 4/28 (14%) |
Vyhrané body celkem | 51/69 (74%) | 18/69 (26%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasiya Soboleva vs. Vladlena Bokova - Vzájemné zápasy
26.10.21 | kvalifik. | Anastasiya Soboleva | Vladlena Bokova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Karaganda | tvrdý I. |
Anastasiya Soboleva form & Vladlena Bokova form
Anastasiya Soboleva - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Vladlena Bokova - poslední zápasy
W25 Bastad - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Jagare | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Naia Mercadier | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Mariam Atia | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
14.05.22 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Oceane Babel | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mariam Eltaweel | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Habiba Elgerby | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Maria Charl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.22 2. kolo kval. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-2, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.01.22 kvalifik. | vs. Kenzy Moustafa | 6-1, 6-2 | detail zápasu |