ZÁPAS
28.06.21 | kvalifik. | Anastasiya Soboleva | Anna Ozerova | 6-1, 6-1 | W25 Wroclaw | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasiya Soboleva | Anna Ozerova | |
1. podání % | 29/41 (71%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/29 (66%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 3/21 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/40 (73%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkem | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Soboleva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasiya Soboleva vs. Anna Ozerova - Vzájemné zápasy
28.06.21 | kvalifik. | Anastasiya Soboleva | Anna Ozerova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Wroclaw | antuka |
Anastasiya Soboleva form & Anna Ozerova form
Anastasiya Soboleva - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Anna Ozerova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detail zápasu |