ZÁPAS
14.09.20 | 2. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasiya Shoshyna vs. Emily Seibold - Vzájemné zápasy
14.09.20 | 2. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
18.01.17 | 1. kolo | Anastasiya Shoshyna | Emily Seibold | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
Anastasiya Shoshyna form & Emily Seibold form
Anastasiya Shoshyna - poslední zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |
Emily Seibold - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu |