ZÁPAS
07.02.23 | kvalifik. | Anastasiya Apalikhina | Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasiya Apalikhina | Nina Rudiukova | |
1. podání % | 43/67 (64%) | 63/81 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/43 (58%) | 32/63 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/24 (38%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 41/81 (51%) | 33/67 (49%) |
Vyhrané body celkem | 75/148 (51%) | 73/148 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nina Rudiukova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Anastasiya Apalikhina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Nina Rudiukova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Anastasiya Apalikhina | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Rusko
26.11.01, 22 Let
26.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.01.00, 24 Let
26.01.00, 24 Let
Anastasiya Apalikhina vs. Nina Rudiukova - Vzájemné zápasy
07.02.23 | kvalifik. | Anastasiya Apalikhina | Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Anastasiya Apalikhina form & Nina Rudiukova form
Anastasiya Apalikhina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Nina Rudiukova - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.12.22 semifinále | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | detail zápasu |