ZÁPAS
13.03.23 | 2. kolo kval. | Anastasiya Apalikhina | Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
26.11.01, 22 Let
26.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
20.09.05, 18 Let
20.09.05, 18 Let
Anastasiya Apalikhina vs. Ida Axelsson - Vzájemné zápasy
13.03.23 | 2. kolo kval. | Anastasiya Apalikhina | Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Anastasiya Apalikhina form & Ida Axelsson form
Anastasiya Apalikhina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Ida Axelsson - poslední zápasy
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yontha Tadoum | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Daria Artemyeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 4-6 | detail zápasu |