ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Anastasija Radojevic | Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | W15 Kursumlijska | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
07.09.02, 21 Let
07.09.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.08.00, 23 Let
20.08.00, 23 Let
Anastasija Radojevic vs. Mija Ljubic - Vzájemné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Anastasija Radojevic | Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Anastasija Radojevic form & Mija Ljubic form
Anastasija Radojevic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Mija Ljubic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michela Montori Rodriguez | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Akari Inoue | Akari Inoue - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Iva Daneva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 1-4, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 1-6, 0-3, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |