ZÁPAS
20.02.19 | 1. kolo | Anastasia Zakharova | Kseniya Yersh | 6-1, 6-2 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Zakharova | Kseniya Yersh | |
1. podání % | 22/37 (59%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/40 (58%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Zakharova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Zakharova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Anastasia Zakharova vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy
20.02.19 | 1. kolo | Anastasia Zakharova | Kseniya Yersh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Anastasia Zakharova form & Kseniya Yersh form
Anastasia Zakharova - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu |