ZÁPAS
19.06.17 | 2. kolo kval. | Anastasia Veselova | Jonna Schroeder | 4-6, 6-1, 6-3 | Kaltenkirchen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
28.05.99, 24 Let
28.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
02.05.00, 23 Let
02.05.00, 23 Let
Anastasia Veselova vs. Jonna Schroeder - Vzájemné zápasy
19.06.17 | 2. kolo kval. | Anastasia Veselova | Jonna Schroeder | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Anastasia Veselova form & Jonna Schroeder form
Anastasia Veselova - poslední zápasy
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
22.09.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Jonna Schroeder - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Amelie Intert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Linn Timmermann | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Anita Bazhko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Bernadette Dornieden | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | - Jonna Schroeder - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.14 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Catiana Kaercher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 0-6 | detail zápasu |