ZÁPAS
05.06.18 | 1. kolo | Anastasia Vdovenco | Kristina Dmitruk | 6-3, 6-0 | Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Vdovenco | Kristina Dmitruk | |
1. podání % | 30/45 (67%) | 37/49 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/30 (60%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/49 (65%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body celkem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Vdovenco | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Kristina Dmitruk | |
Anastasia Vdovenco | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Anastasia Vdovenco | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 2-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Kristina Dmitruk | |
3-3 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Vdovenco | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Anastasia Vdovenco | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kristina Dmitruk | |
3-0 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Vdovenco | 5-0 | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Vdovenco vs. Kristina Dmitruk - Vzájemné zápasy
05.06.18 | 1. kolo | Anastasia Vdovenco | Kristina Dmitruk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Anastasia Vdovenco form & Kristina Dmitruk form
Anastasia Vdovenco - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.19 semifinále | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Kristina Dmitruk - poslední zápasy
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Suarez Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Celine Naef | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 0-5, - Kristina Dmitruk - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 3. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-4 | detail zápasu |