ZÁPAS
13.07.21 | kvalifik. | Anastasia Tikhonova | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-4 | W60 Nur | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Tikhonova | Ekaterina Ovcharenko | |
1. podání % | 32/43 (74%) | 30/60 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/32 (84%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/11 (82%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 27/60 (45%) | 7/43 (16%) |
Vyhrané body celkem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Tikhonova vs. Ekaterina Ovcharenko - Vzájemné zápasy
13.07.21 | kvalifik. | Anastasia Tikhonova | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W60 Nur | tvrdý |
Anastasia Tikhonova form & Ekaterina Ovcharenko form
Anastasia Tikhonova - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterina Ovcharenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detail zápasu |