ZÁPAS
20.02.19 | 1. kolo | Anastasia Tikhonova | Angelina Zhuravleva | 2-6, 6-3, 6-3 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Tikhonova | Angelina Zhuravleva | |
1. podání % | 49/96 (51%) | 39/75 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/49 (67%) | 24/39 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/47 (43%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/75 (45%) | 43/96 (45%) |
Vyhrané body celkem | 87/171 (51%) | 84/171 (49%) |
Dvojchyby | 9 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Tikhonova vs. Angelina Zhuravleva - Vzájemné zápasy
20.02.19 | 1. kolo | Anastasia Tikhonova | Angelina Zhuravleva | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Anastasia Tikhonova form & Angelina Zhuravleva form
Anastasia Tikhonova - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Angelina Zhuravleva - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - skreč | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |