ZÁPAS
22.09.20 | 1. kolo | Anastasia Sukhotina | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Sukhotina | Diana Maria Mihail | |
1. podání % | 20/32 (63%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body celkem | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Sukhotina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Sukhotina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.08.00, 23 Let
15.08.00, 23 Let
Anastasia Sukhotina vs. Diana Maria Mihail - Vzájemné zápasy
22.09.20 | 1. kolo | Anastasia Sukhotina | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Anastasia Sukhotina form & Diana Maria Mihail form
Anastasia Sukhotina - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Diana Maria Mihail - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detail zápasu |