ZÁPAS
15.05.19 | 1. kolo | Anastasia Piangerelli | Flaminia Scara | 6-4, 6-4 | W15 Barletta | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Piangerelli | Flaminia Scara | |
1. podání % | 49/71 (69%) | 43/65 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/49 (63%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/65 (49%) | 29/71 (41%) |
Vyhrané body celkem | 74/136 (54%) | 62/136 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Piangerelli | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Flaminia Scara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Piangerelli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Anastasia Piangerelli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasia Piangerelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 30-40 | ||
Anastasia Piangerelli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Flaminia Scara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
09.09.00, 23 Let
09.09.00, 23 Let
Anastasia Piangerelli vs. Flaminia Scara - Vzájemné zápasy
15.05.19 | 1. kolo | Anastasia Piangerelli | Flaminia Scara | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Barletta | antuka |
Anastasia Piangerelli form & Flaminia Scara form
Anastasia Piangerelli - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - skreč | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Flaminia Scara - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Adelisa Kahriman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Nikol Palecek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Carlotta Gabrielli | 6-1, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-1, Laura Radakovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-1, 1-0, Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alice Vicini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Melisa Morales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 7-65, 6-2 | detail zápasu |