ZÁPAS
19.09.18 | 1. kolo | Anastasia Mironova | Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | Batumi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Mironova | Nina Ugrelidze | |
1. podání % | 58/108 (54%) | 79/134 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/58 (66%) | 48/79 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/50 (48%) | 24/55 (44%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 62/134 (46%) | 46/108 (43%) |
Vyhrané body celkem | 124/242 (51%) | 118/242 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esa | 1 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 30-40 | ||
Anastasia Mironova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Mironova | 1-2 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Mironova | 2-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15 | ||
Anastasia Mironova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Mironova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Mironova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anastasia Mironova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Mironova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Mironova | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-5 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Mironova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-5 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anastasia Mironova | 4-5 | |
0-0, 15-30 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-30 | ||
Anastasia Mironova | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Mironova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Mironova | 3-4 | |
0-0, 40-15 | ||
4-4 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Anastasia Mironova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
5-5 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Mironova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
7-5 |
Rusko
28.11.01, 22 Let
28.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
09.09.95, 28 Let
09.09.95, 28 Let
Anastasia Mironova vs. Nina Ugrelidze - Vzájemné zápasy
19.09.18 | 1. kolo | Anastasia Mironova | Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Batumi | tvrdý |
Anastasia Mironova form & Nina Ugrelidze form
Anastasia Mironova - poslední zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ruth Copas | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Clemence Fayol | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Kudryavtseva | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Gabriella Akopian | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Compson | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Elena Rodriguez Pajares | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Mia Eklund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Paloma Perez Bota | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Nina Ugrelidze - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | detail zápasu |