ZÁPAS
08.12.19 | 1. kolo kval. | Anastasia Gasanova | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-3 | W100+H Dubai | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anastasia Gasanova | Emily Webley-Smith | |
1. podání % | 35/46 (76%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 17/27 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/11 (82%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/51 (47%) | 11/46 (24%) |
Vyhrané body celkem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0 | ||
Anastasia Gasanova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Gasanova vs. Emily Webley-Smith - Vzájemné zápasy
08.12.19 | 1. kolo kval. | Anastasia Gasanova | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W100+H Dubai | tvrdý |
Anastasia Gasanova form & Emily Webley-Smith form
Anastasia Gasanova - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
04.06.23 finále | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Emily Webley-Smith - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Anna Bochoradze | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Bennasar Motilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu |