Česká republika
14.12.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Česká republika
24.01.02, 22 Let
Česká republika
15.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Česká republika
04.03.01, 23 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Detiuc/Johana Markova vs. Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova - Vzájemné zápasy
15.09.20 | 1. kolo | Anastasia Detiuc/Johana Markova | Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Anastasia Detiuc form & Kristyna Lavickova form
Anastasia Detiuc/Johana Markova - poslední zápasy
W60 Prague - antuka |
04.05.22 1. kolo | vs. Nagi Hanatani/Moyuka Uchijima | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
07.05.21 semifinále | vs. Anna Bondar/Kimberley Zimmermann | 6-74, 3-6 | | detail zápasu |
06.05.21 čtvrtfinále | vs. En Shuo Liang/Shalimar Talbi | 7-5, 6-78, 12-10 | | detail zápasu |
W60 Bellinzona - antuka |
09.04.21 semifinále | vs. Anna Danilina/Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
08.04.21 čtvrtfinále | vs. Lidziya Marozava/Andreea Mitu | 7-64, 3-6, 10-8 | | detail zápasu |
06.04.21 1. kolo | vs. Livia Airoldi/Ylena In-Albon | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
16.03.21 1. kolo | vs. Jessie Aney/Sohyun Park | 5-7, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
09.03.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova/Nika Radisic | 7-62, 3-6, 9-11 | | detail zápasu |
W25 Frydek - antuka |
19.09.20 finále | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
18.09.20 semifinále | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
18.09.20 čtvrtfinále | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
15.09.20 1. kolo | vs. Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova | 6-0, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
12.09.20 finále | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
11.09.20 semifinále | vs. Jamie Loeb/Renata Zarazua | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
10.09.20 čtvrtfinále | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-2, 6-74, 10-4 | | detail zápasu |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson/Sarka Richterova | 6-3, 2-6, 10-7 | | detail zápasu |
Prague - antuka |
04.09.20 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung/Mayar Sherif | 6-1, 3-6, 7-10 | | detail zápasu |
02.09.20 2. kolo | vs. Anna Danilina/Yana Sizikova | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
31.08.20 1. kolo | vs. Amina Anshba/Ekaterina Yashina | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
02.09.19 semifinále | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
02.09.19 finále | vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
02.09.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru/Anna Siskova | 6-2, 7-65 | | detail zápasu |
02.09.19 čtvrtfinále | vs. Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna | 7-5, 7-5 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
26.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen/Chantal Skamlova | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
26.08.19 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec/Nika Radisic | 6-4, 3-6, 6-10 | | detail zápasu |
W25+H Leipzig - antuka |
12.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit/Valeriya Strakhova | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
W60 Warsaw - antuka |
05.08.19 1. kolo | vs. Elitsa Kostova/Tereza Mihalikova | 6-4, 7-63 | | detail zápasu |
05.08.19 čtvrtfinále | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 3-6, 6-1, 10-4 | | detail zápasu |
05.08.19 semifinále | vs. Maja Chwalinska/Ulrikke Eikeri | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
W25 Olomouc - antuka |
15.07.19 finále | vs. Jesika Maleckova/Chantal Skamlova | 6-3, 4-6, 11-9 | | detail zápasu |
Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova - poslední zápasy