ZÁPAS
24.09.19 | kvalifik. | Ana Lantigua De La Nuez | Anna Klasen | 7-5, 6-4 | W25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ana Lantigua De La Nuez | Anna Klasen | |
1. podání % | 70/87 (80%) | 43/71 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/70 (57%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/17 (29%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 38/71 (54%) | 42/87 (48%) |
Vyhrané body celkem | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 1-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-4 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Anna Klasen | |
Ana Lantigua De La Nuez | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15 | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 5-4 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ana Lantigua De La Nuez vs. Anna Klasen - Vzájemné zápasy
24.09.19 | kvalifik. | Ana Lantigua De La Nuez | Anna Klasen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Ana Lantigua De La Nuez form & Anna Klasen form
Ana Lantigua De La Nuez - poslední zápasy
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - skreč | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.22 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Anna Klasen - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu |