ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Amy Zhu | Martha Matoula | 6-2, 6-1 | W15 Norman | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Amy Zhu | Martha Matoula | |
1. podání % | 17/41 (41%) | 35/56 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/17 (82%) | 21/35 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/24 (67%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 29/56 (52%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15 | ||
Amy Zhu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Amy Zhu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Amy Zhu | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amy Zhu | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amy Zhu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40 | ||
Amy Zhu | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Amy Zhu | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Amy Zhu vs. Martha Matoula - Vzájemné zápasy
03.10.19 | 2. kolo | Amy Zhu | Martha Matoula | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Norman | tvrdý |
Amy Zhu form & Martha Matoula form
Amy Zhu - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | detail zápasu |
Martha Matoula - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu |