Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
30.05.03, 20 Let
30.05.03, 20 Let
Amy Zhu vs. Alicja Formella - Vzájemné zápasy
08.08.21 | 1. kolo kval. | Amy Zhu | Alicja Formella | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W25 Radom | antuka |
Amy Zhu form & Alicja Formella form
Amy Zhu - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | detail zápasu |
Alicja Formella - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 0-2, - Alicja Formella - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Candela Cimarra Munoz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Diana De Simone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Joanna Strzelecka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 4-6 | detail zápasu |