ZÁPAS
25.05.22 | 2. kolo | Amina Anshba | Lidiia Rasskovskaia | 6-2, 6-0 | W25 Tbilisi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Amina Anshba | Lidiia Rasskovskaia | |
1. podání % | 36/46 (78%) | 24/38 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/36 (72%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/10 (40%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/38 (68%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amina Anshba | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Amina Anshba | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0 | ||
3-2 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-2 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amina Anshba | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amina Anshba | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Amina Anshba | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lidiia Rasskovskaia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.07.04, 19 Let
21.07.04, 19 Let
Amina Anshba vs. Lidiia Rasskovskaia - Vzájemné zápasy
25.05.22 | 2. kolo | Amina Anshba | Lidiia Rasskovskaia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Tbilisi | tvrdý |
Amina Anshba form & Lidiia Rasskovskaia form
Amina Anshba - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu |
Lidiia Rasskovskaia - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Elene Buchukuri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Koharu Niimi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Reese Simunyu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofiia Suslova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sandy Marti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nour Elbanna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |