ZÁPAS
24.10.22 | 1. kolo kval. | Amarissa Kiara Toth | Laura Svatikova | 7-62, 6-2 | W25 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Amarissa Kiara Toth vs. Laura Svatikova - Vzájemné zápasy
08.08.23 | kvalifik. | Amarissa Kiara Toth | Laura Svatikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W25 Osijek | antuka |
24.10.22 | 1. kolo kval. | Amarissa Kiara Toth | Laura Svatikova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
Amarissa Kiara Toth form & Laura Svatikova form
Amarissa Kiara Toth - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Daniela Vismane | 1-0, - Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 1-0, Alexandra Shubladze - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 semifinále | vs. Nikol Rivkin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Laura Svatikova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |