ZÁPAS
30.05.19 | 2. kolo | Amandine Cazeaux | Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | W15 Montemor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Amandine Cazeaux | Kseniya Yersh | |
1. podání % | 37/52 (71%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Amandine Cazeaux | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amandine Cazeaux | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Amandine Cazeaux | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Amandine Cazeaux | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Amandine Cazeaux | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Amandine Cazeaux | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amandine Cazeaux | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Amandine Cazeaux | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amandine Cazeaux | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Amandine Cazeaux vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy
30.05.19 | 2. kolo | Amandine Cazeaux | Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Montemor | tvrdý |
Amandine Cazeaux form & Kseniya Yersh form
Amandine Cazeaux - poslední zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - skreč | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu |