ZÁPAS
25.10.20 | 1. kolo kval. | Amandine Cazeaux | Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | W15 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
01.04.04, 20 Let
01.04.04, 20 Let
Amandine Cazeaux vs. Karen Marthiens - Vzájemné zápasy
25.10.20 | 1. kolo kval. | Amandine Cazeaux | Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | W15 Platja | antuka |
Amandine Cazeaux form & Karen Marthiens form
Amandine Cazeaux - poslední zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - skreč | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Karen Marthiens - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Karin Altori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | - Karen Marthiens - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | - Karen Marthiens - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Tea Zivic | 5-7, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Leire De Ezcurra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-75, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |