ZÁPAS
09.03.21 | 2. kolo kval. | Alyssa Reguer | Yarden Akler | 3-6, 6-3, 10-8 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
04.05.06, 17 Let
04.05.06, 17 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
22.04.99, 24 Let
22.04.99, 24 Let
Alyssa Reguer vs. Yarden Akler - Vzájemné zápasy
09.03.21 | 2. kolo kval. | Alyssa Reguer | Yarden Akler | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Alyssa Reguer form & Yarden Akler form
Alyssa Reguer - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mia-Leigh Cilliers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Malwina Rowinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Hiba Heni | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 4-1, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carla Fity | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-71, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Yarden Akler - poslední zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |