ZÁPAS
30.10.22 | 1. kolo kval. | Alisa Vasileva | Gozde Turhan | 4-6, 6-2, 10-8 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
21.10.05, 18 Let
21.10.05, 18 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Alisa Vasileva vs. Gozde Turhan - Vzájemné zápasy
30.10.22 | 1. kolo kval. | Alisa Vasileva | Gozde Turhan | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Alisa Vasileva form & Gozde Turhan form
Alisa Vasileva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Asel Calbay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Sophie Greiner | 3-6, 6-0, 10-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 7-5, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-76, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jakubcova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Zabolotnaia | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Mihajlovic | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu |
Gozde Turhan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |