Turecko
11.01.97, 27 Let
10 149 $
11.01.97, 27 Let
10 149 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Esen Kokce vs. Alina Wessel - Vzájemné zápasy
31.08.15 | 1. kolo | Alina Wessel | Esen Kokce | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Esen Kokce form & Alina Wessel form
Esen Kokce - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Medvedcova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Sonya Latycheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Antje Rubbrecht | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.17 kvalifik. | vs. Duda Ewa | -def. | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.12.16 kvalifik. | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Polina Novoselova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Anastasia Tokareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buca Izmir - tvrdý | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Muazzez Demirci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Valeria Mishina | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Julia Fisch | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Eden D'Oliveira | 6-3, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Askin Arslan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.05.16 kvalifik. | vs. Lisa Phillips | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manisa - antuka | ||||
27.04.16 2. kolo | vs. Abbie Myers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.16 1. kolo | vs. Hazal Karaaliler | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Yagmur Akdemir | 5-0, Yagmur Akdemir - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Alina Wessel - poslední zápasy
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Meritxell Perera Ros | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Elyse Lavender | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-2, Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Phonexay Chitdara | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Shoval Fanani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Zara De Schutter | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Michaela Boev | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Livia Kraus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo | vs. Patrycja Polanska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
30.05.16 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 7-68, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Soyeon Park | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Dana Kremer | 1-6, - Alina Wessel - skreč | detail zápasu |