ZÁPAS
08.08.16 | 1. kolo kval. | Alina Silich | Julie Gauguery | 6-4, 6-4 | Koksijde | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
02.02.95, 29 Let
02.02.95, 29 Let
Alina Silich vs. Julie Gauguery - Vzájemné zápasy
08.08.16 | 1. kolo kval. | Alina Silich | Julie Gauguery | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Koksijde | antuka |
Alina Silich form & Julie Gauguery form
Alina Silich - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Julie Gauguery - poslední zápasy
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Lou Borez | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nashville - tvrdý I. | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Wena Tsan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Anna Zhang | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Stanislava Starostoyants | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Emma Janssen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Demi Schuurs | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Kyria Dunford | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Jil Nora Engelmann | 0-6, 0-6 | detail zápasu |