INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alina Silich vs. Anna Brogan - Vzájemné zápasy
03.08.15 | 1. kolo | Alina Silich | Anna Brogan | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Fort Worth | tvrdý |
Alina Silich form & Anna Brogan form
Alina Silich - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Anna Brogan - poslední zápasy
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Marina Stakusic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
20.07.23 čtvrtfinále | vs. Asia Muhammad | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.23 kvalifik. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katrina Scott | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
21.05.23 finále | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |