Rusko
14.09.99, 24 Let
14.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.08.03, 20 Let
24.08.03, 20 Let
Adelina Baravi vs. Alina Shcherbinina - Vzájemné zápasy
19.08.18 | kvalifik. | Alina Shcherbinina | Adelina Baravi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Adelina Baravi form & Alina Shcherbinina form
Adelina Baravi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - skreč | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Alina Shcherbinina - poslední zápasy
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Carson Branstine | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Krisha Mahendran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Mia Kupres | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Leela Cline | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Claire Hill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lingwei Kong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Gabriella Price | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kelly Keller | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Julieta Pareja | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Jade Otway | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Victoria Hu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Smetannikov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Mercedes Aristegui | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Abigail Rencheli | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Kylie Collins | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Kelly Keller | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Iva Jovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Maxine Murphy | 7-5, 5-7, 7-67 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Brittany Collens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Makenna Jones | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 3-6, 3-6 | detail zápasu |