ZÁPAS
30.11.20 | kvalifik. | Alina Michalitsch | Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rakúsko
22.01.00, 24 Let
10 425 $
22.01.00, 24 Let
10 425 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.08.00, 23 Let
26.08.00, 23 Let
Alina Michalitsch vs. Lola Mireille Glantz - Vzájemné zápasy
30.11.20 | kvalifik. | Alina Michalitsch | Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Alina Michalitsch form & Lola Mireille Glantz form
Alina Michalitsch - poslední zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |
Lola Mireille Glantz - poslední zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Jelinkova | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.20 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Fatma Mornagui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Funchal - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-3, 3-1, Demi Tran - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 3-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Ten | - Lola Mireille Glantz - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Patricija Spaka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-0 | detail zápasu |