ZÁPAS
08.11.20 | 1. kolo kval. | Alicia Melosch | Yarden Akler | 5-7, 6-4, 13-11 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
18.04.00, 23 Let
18.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
22.04.99, 24 Let
22.04.99, 24 Let
Alicia Melosch vs. Yarden Akler - Vzájemné zápasy
15.11.20 | 1. kolo kval. | Alicia Melosch | Yarden Akler | 5-7, 7-5, 13-11 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
08.11.20 | 1. kolo kval. | Alicia Melosch | Yarden Akler | 5-7, 6-4, 13-11 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Alicia Melosch form & Yarden Akler form
Alicia Melosch - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucia Cassidy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-73, 7-610, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Federica Sacco | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Eunji Oh | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-3, 6-75, 4-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Gomez Carrera | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Yarden Akler - poslední zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |