ZÁPAS
14.05.19 | 1. kolo | Alice Tubello | Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alice Tubello | Jantje Tilbuerger | |
1. podání % | 26/39 (67%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/26 (62%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 27/42 (64%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body celkem | 52/81 (64%) | 29/81 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alice Tubello | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Tubello | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Tubello | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alice Tubello vs. Jantje Tilbuerger - Vzájemné zápasy
14.05.19 | 1. kolo | Alice Tubello | Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Alice Tubello form & Jantje Tilbuerger form
Alice Tubello - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
13.05.23 semifinále | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Jantje Tilbuerger - poslední zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |