ZÁPAS
21.09.21 | kvalifik. | Alice Robbe | Estela Perez-Somarriba | 6-73, 7-63, 10-6 | W25 Santarem | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alice Robbe | Estela Perez-Somarriba | |
1. podání % | 70/113 (62%) | 72/97 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/70 (59%) | 45/72 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/43 (51%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 43/97 (44%) | 50/113 (44%) |
Vyhrané body celkem | 106/210 (50%) | 104/210 (50%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alice Robbe | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alice Robbe | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Robbe | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alice Robbe | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Robbe | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Robbe | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Alice Robbe | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 8-5, 9-5, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alice Robbe vs. Estela Perez-Somarriba - Vzájemné zápasy
21.09.21 | kvalifik. | Alice Robbe | Estela Perez-Somarriba | 6-73, 7-63, 10-6 | detail zápasu | W25 Santarem | tvrdý |
Alice Robbe form & Estela Perez-Somarriba form
Alice Robbe - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Estela Perez-Somarriba - poslední zápasy
W80+H Le - tvrdý | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 7-63, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Olivia Nicholls | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.21 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Morais | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia San Luis Kravtseva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Jenifer Anger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | Paula Sanchez Rodriguez - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-0, 6-2 | detail zápasu |