ZÁPAS
23.10.20 | čtvrtfinále | Alice Robbe | Darja Semenistaja | 7-66, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alice Robbe | Darja Semenistaja | |
1. podání % | 50/78 (64%) | 64/102 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/50 (52%) | 34/64 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/28 (61%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 50/102 (49%) | 35/78 (45%) |
Vyhrané body celkem | 93/180 (52%) | 87/180 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alice Robbe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alice Robbe | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Robbe | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alice Robbe | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Robbe | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Alice Robbe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alice Robbe | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Robbe | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alice Robbe | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alice Robbe | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alice Robbe vs. Darja Semenistaja - Vzájemné zápasy
04.07.21 | finále | Darja Semenistaja | Alice Robbe | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
23.10.20 | čtvrtfinále | Alice Robbe | Darja Semenistaja | 7-66, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Alice Robbe form & Darja Semenistaja form
Alice Robbe - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Darja Semenistaja - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu |