ZÁPAS
19.05.21 | 1. kolo | Alice Rame | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-1 | W25 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alice Rame | Claudia Hoste Ferrer | |
1. podání % | 32/37 (86%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/32 (66%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/5 (60%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/52 (67%) | 13/37 (35%) |
Vyhrané body celkem | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alice Rame vs. Claudia Hoste Ferrer - Vzájemné zápasy
13.03.23 | 2. kolo kval. | Claudia Hoste Ferrer | Alice Rame | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25 Palmanova | antuka |
19.05.21 | 1. kolo | Alice Rame | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Platja | antuka |
Alice Rame form & Claudia Hoste Ferrer form
Alice Rame - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Claudia Hoste Ferrer - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |