ZÁPAS
20.05.21 | 2. kolo | Alice Rame | Andreea Rosca | 2-3, - skreč | W25 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alice Rame | Andreea Rosca | |
1. podání % | 16/22 (73%) | 14/16 (88%) |
Vyhrané body z 1.podání | 6/16 (38%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/6 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané break-bally | 1/2 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 8/16 (50%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body celkem | 17/38 (45%) | 21/38 (55%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alice Rame vs. Andreea Rosca - Vzájemné zápasy
20.05.21 | 2. kolo | Alice Rame | Andreea Rosca | 2-3, Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | W25 Platja | antuka |
Alice Rame form & Andreea Rosca form
Alice Rame - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Andreea Rosca - poslední zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |