ZÁPAS
09.02.20 | 1. kolo kval. | Alica Rusova | Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.01, 22 Let
23.10.01, 22 Let
Alica Rusova vs. Anastasia Mozgaleva - Vzájemné zápasy
09.02.20 | 1. kolo kval. | Alica Rusova | Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Alica Rusova form & Anastasia Mozgaleva form
Alica Rusova - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Anastasia Mozgaleva - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Luna Dinoto Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detail zápasu |